Astrum Kivi OÜ peamised tegevusalad on tänavakivide paigaldus, haljastustööd ja munakivisillutisteede ehitus. Samuti pakume tänavakivide ja teekivide hooldusteenust, milleks on nende pesu ja lasuurimine.

Alates 2021 aastast pakume oma klientidele ka kvaliteetseid ja vastupidavaid tänavakive Eestis.

Uudisena pakub paindliku makselahendusena Astrum Kivi koostöös Inbank-iga võimalust tasuda toodete ja teenuste eest osade kaupa. Inbanki järelmaks võimaldab sul muuta suur ühekordne väljaminek igakuiseks väikeseks kuluks. Võta maksmiseks rohkem aega ning jaga ostusumma kuni 6 aasta peale. Esimene makse alles kuu aja pärast.

Pakkumisega saad lähemalt tutvuda siin.

inPankJarelmaks

Meie partneriks on mainekas betooni tootmisettevõte ettevõte Leedus, mis on tuntud kui üks suurimaid betoonilaoturite ja väikeste arhitektuurielementide tootjaid riigis. Ettevõte on oma tooteid valmistanud rohkem kui kakskümmend aastat oma Vilniuses, Kaunases, Klaipedas ja Šiauliais asuvates tehastes ja tootmise suurendamiseks on omandanud Riias tehase, mis võimaldab meil tarnida toodangut kogu Läti ja Eesti turgudel. Tehastes olevaid tootmisliine uuendatakse pidevalt ja rakendatakse mitmesuguseid täiustusi, mis võimaldab kohaneda turu vajadustega ja osata klientidele pakkuda laias valikus toodete tehnilisi ja disainiga seotud omadusi.

Pakutavad tooted

Kaasaegne

Kaasaegne

Permable - Murukivi

Murukivi

Slabs-Plaadid

Plaadid

Ristkülik

Elemendid

Classic - Klassikalised

Klassika

Curbstones - Äärekivid

Äärised

Värvi ja struktuuri näidis

Me pakume oma teenuseid ja tooteid ning teostame töid üle terve Eesti.