PATIO kivisillutise hooldus

Majaesine tänavakivisillutis on kui visiitkaart kodule. Hea on, kui see on ilus, puhas ja värske. Aja jooksul tänavakivi kulub ja vanub ning selle välimus muutub väsinuks ning ilmetuks. Vaja oleks uut ja värsket ilmet! Õnneks on olemas just selline lahendus! PATIO kivilasuur on veepõhine läbipaistev tänavakivide hooldusaine, mis imendub pinda, annab kivile värske ilme ning kaitseb pinda määrdumise eest. Toode ühtlustab ja süvendab tänavakivide värvitooni. Rahvasuus on kivide lasuurimine rohkem tuntud ka kui kivide värvimine.

PATIO sobib ka juba toonitud ning hallile tänavakivile. Alati on soovitatav valida kividega võimalikult sarnane toon. PATIO kivilasuuri on võimalik toonida toonikaardi järgi, milles on 10 tooni. Vaata värvitoone siit.

MIDA MEIST ARVATAKSE?

Meie klientide tagasiside

Mida siis kliendid meie teenustesest arvavad? Nagu teada on, et me kõik me vajame tunnustust, kuna see on üks meie baasvajadustest ning ka kriitilis-konstruktiivne tagasiside on vajalik, et aru saada, millised on minu arenguvajadused. Vaata siis mida kliendid ütlevad